Agata Kowalska - o mnie


Swoją przygodę z fryzjerstwem Agata Kowalska rozpoczeła w 1998 roku.


Rok 2001 pozwolił jej na otwarcie pierwszego salonu w samym centrum miasta Legnica. Pięć lat później, dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu, powstała akademia fryzjerstwa Agata Kowalska, gdzie rozpoczęły się pierwsze szkolenia dla fryzjerów. Zapoczątkowało to również owocną współpracę z włoską marką Kaaral, co pozwoliło w krótkim czasie dostać się do czołówki instruktorów fryzjerstwa tej marki. Wiedzę techniczną i edukacyjną, którą przekazuję swoim podopiecznym w całej Polsce i za granicą, zdobywa dzięki poszerzaniu swojej wiedzy na seminariach u światowych mistrzów fryzjerstwa takich jak: Vidal Sassoon, Toni&Guy, Saco.

Zastrzyk inspiracji do sesji i pokazów czerpie z londyńskich ulic, gdzie można zobaczyć ludzi “kolorowe ptaki” - kreatywne strzyżenia - nie wspominając o modzie i jej szybko zmiennym obliczu. Kreatywności poszukuję na corocznym Alternative Hair Show i wielu zagranicznych targach mody i fryzjerstwa. Obecnie Agata Kowalska jest ambasadorem marki Kaaral. Wielką sztukę fryzjerstwa ukazuje wielokrotnie na międzynarodowych pokazach fryzjerstwa artystycznego oraz pokazach mody znanych projektantów, jak i również w wielu sesjach zdjęciowych.

Kreatywne prace Agaty Kowalskiej ukazują się w wielu prestiżowych magazynach na całym świecie. Pasją ambasadorki jest życie i ciągłe wyzwania. Kocha taniec, modę oraz aranżacje wnętrz. Całoroczne zdobywanie wiedzy jak i moc jest dla Agaty Kowalskiej bardzo ważne jako instruktora. Praca z ludźmi w zespole daje jej ogromne spełnienie i radość tworzenia.

Ambasador marki Zen Luxury Extensions.

Więcej informacji na stronie http://www.wlosyzen.pl/ oraz http://www.hairtrendy.pl