Salon Fryzjerski
Agata Kowalska


Otaczający nas świat oddziałuje na nas poprzez miejsca, przedmioty, spotkania z innymi ludźmi. Strzyżenie i kolory przyrody są wolnością, radością, zdumieniem, lekkością i prostotą. Drogą do zmian w postrzeganiu świata, który zmienia w czasie, gdy sami się zmieniamy. Fryzura wyraża ruch, jest jak naturalny ślad ręki błądzącej bezwiednie po włosach. Wymaga jednak zegarmistrzowskiej precyzji, którą uzyskasz odwiedzając salon Agaty Kowalskiej, która jest ambasadorem firmy Kaaral.

Wiedzę naszego zespołu zarówno teoretyczną jak i praktyczną we fryzjerstwie poszerzamy w międzynarodowych akademiach ikon fryzjerstwa.

Moja pracownia to prawdziwe SPA dla włosów. Mieści się w spokojnej okolicy, w miłym, ekskluzywnym wnętrzu. Swobodną atmosferą w salonie można łatwo sprawić sobie krótką chwilę relaksu oraz zapomnienia.

Moim zamierzeniem jest to, aby każda kobieta, która przyjdzie do mojego salonu czuła się w pełni bezpieczna, wyjątkowa i zrelaksowana. Zawsze staram się wydobyć z każdej osoby walory urody, eksponując jednocześnie piękno jej duszy, a także przekazać cenne uwagi dotyczące dalszej pielęgnacji włosów oraz sposoby radzenia sobie z nimi na co dzień. Najpiękniejsze w moim zawodzie jest dla mnie, że to co robię z włosami uszczęśliwia kobiety.


AGATA KOWALSKA

Dane kontaktowe

ul. Batalionu Parasol 6/1
59-220 Legnica
tel. 76 862 02 34
e-mail: agata@agatakowalska.pl